Často kladené dotazy


Pripravili sme pre vás podrobný návod o nastavení DNS záznamov pre nasmerovanie domény. Návod nájdete tu. Ak si nebudete vedieť s niečím rady alebo budete mať problémy s nastavením domény, tak stačí DNS údaje zaslať vášmu registrátorovi. Po nastavení sa zmeny prejavia približne do 24 hodín.

Hosting u nás máte ako vo free verzii, tak aj vo verzii bez starostí. Pokiaľ sa jedná o verziu zadarmo, tak veľkosť hostingu je 1 GB. Ak využijete platenú verziu zombeeka, tak hosting je 2 GB. V budúcnosti by mala byť k dispozícii ešte aj developer (vývojová) verzia, ktorú bude možné umiestniť na svoj vlastný hosting.

Službu Developer pre vývojárov chystáme. Máme ju v zozname prác. Veríme, že ju už čoskoro dokážeme sprístupniť všetkým záujemcom. Budeme o tom informovať na našom blogu a facebooku, ktoré odporúčame sledovať.

Áno, to možné určite je. Odobratie tejto informácie z pätičky je spoplatnená služba. Cena služby je 40 € + DPH. Ak by ste mali o odstránení záujem, tak nás neváhajte kontaktovať na info@zombeek.sk a my sa už o všetko postaráme.

Bohužiaľ to zatiaľ možné nie je, ale do budúcnosti uvažujeme o možnosti prepojenia webu a eshopu. Pre tvorbu eshopu ale môžete využívať naše najpoužívanejší riešenie pre tvorbu eshopov v ČR a SR Webareal.sk.

V súčasnej dobe je na zombeeku k dispozícii 7 responzívne šablón. Počet šablón čoskoro rozšírime o nové motívy.

Favicon si môžete nahrať v administrácii zombeeka, kde v pravom hornom rohu kliknete na ikonu ozubených koliesok. Tam zvolíte položku Nastavenia webu. Tu je možné nahrať obrázok s odporúčanými rozmermi 16x16px alebo 32x32px.

Môžete si web vytvoriť v akomkoľvek jazyku. Záleží len na vás, akými texty ho naplníte. V budúcnosti plánujeme rozšíriť zombeeka o ďalšie jazykové mutácie (ako prvá je v pláne slovenčina a angličtina).